Apartament nr 1

Komfortowy apartament dla całej rodziny
4 Gości 2 Łóżka King Size 52 m2

Wygodny apartament dla całej rodziny

Duży apartament w przyziemiu budynku, składający się z dwóch sypialni z królewskimi łóżkami (160x200 cm), w pełni wyposażonej kuchni oraz przestronnej łazienki. Apartament przeznaczony jest do komfortowego użytku 4 osób, z możliwością zapewnienia dodatkowej przestrzeni noclegowej dla dwóch gości (rozkładana sofa). Atutem pomieszczenia jest możliwość skorzystania z niezależnego tarasu, osobnego wejścia do obiektu oraz niczym nieskrępowana prywatność.

Zobacz apartament

Apartament nr 3

Apartament Rodzinny
3 Gości 1 x podwójne, 1 x pojedyńcze 23 m kw.

Apartament rodzinny

23 metrowy apartament znajdujący się na piętrze budynku, składający się z sypialni połączonej z aneksem kuchennym i łazienką oraz osobnej małej sypialni. W dużej sypialni znajduje się łoże małżeńskie 140/200 cm, a w małej wygodne łóżko o wymiarach 120/190 cm.

Zobacz apartament

Apartament nr 4

Przytulny apartament na każdy czas
3 Gości 1 podwójne łóżko, 1 rozkładana sofa 32 m kw.

Jasny, przytulny apartament o powierzchni 32 m kw. dla 3 lub 4 osobowej rodziny. Posiada sypialnię z łóżkiem królewskim 160 x 200 cm, a w przestronnej kuchni dodatkową rozkładaną sofę o wymiarach 110 x 200 cm. Każde łóżko posiada bardzo wygodny materac. W apartamencie znajduje się też łazienka z prysznicem

Zobacz apartament