Apartament nr 2

Sypialnia 02

Przestronny apartament na parterze budynku, składający się z dwóch sypialni z królewskimi łóżkami (160×200 cm), w pełni wyposażonej kuchni oraz przestronnej łazienki. Apartament przeznaczony jest do komfortowego użytku 4 osób, z możliwością zapewnienia dodatkowej przestrzeni noclegowej dla dwóch gości (rozkładana sofa), szczególnie polecany dla osób podróżujących z dziećmi.

 

Apartament nr 1

Duży apartament w przyziemiu budynku, składający się z dwóch sypialni z królewskimi łóżkami (160×200 cm), w pełni wyposażonej kuchni oraz przestronnej łazienki. Apartament przeznaczony jest do komfortowego użytku 4 osób, z możliwością zapewnienia dodatkowej przestrzeni noclegowej dla dwóch gości (rozkładana sofa). Atutem pomieszczenia jest możliwość skorzystania z niezależnego tarasu, osobnego wejścia do obiektu oraz niczym nieskrępowana prywatność.

 

Apartament nr 3

23 metrowy apartament znajdujący się na piętrze budynku, składający się z sypialni połączonej z aneksem kuchennym i łazienką oraz osobnej małej sypialni. W dużej sypialni znajduje się łoże małżeńskie 140/200 cm, a w małej wygodne łóżko o wymiarach 120/190 cm. Apartament jest idealny dla 3 dorosłych osób lub dla rodziny z jednym lub dwójką dzieci. Dodatkowym atutem jest balkon ze stolikiem i krzesłami.

Apartament nr 4

Jasny, przytulny apartament o powierzchni 32 m kw. dla 3 lub 4 osobowej rodziny. Posiada sypialnię z łóżkiem królewskim 160 x 200 cm, a w przestronnej kuchni dodatkową rozkładaną sofę o wymiarach 110 x 200 cm. Każde łóżko posiada bardzo wygodny materac. W apartamencie znajduje się też łazienka z prysznicem. Goście mogą również korzystać z balkonu z zestawem mebli wypoczynkowych.